Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička na kovovej podnoži GB-Kasia

od 161

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička na kovovej podnoži GB-Kasia je štýlová a pohodlná stolička s kovovou konštrukciou. Kovová konštrukcia je ošetrená tak, aby bola odolná voči rôznym poveternostným vplyvom a v kombinácii s technopolymérovou povrchovou úpravou sedacej časti zvyšuje jej pohodlie. Stoličky sú stohovateľné, vhodné pre každodenné použitie v baroch, reštauráciách a hoteloch.

*MINIMÁLNA VÝŠKA OBJEDNÁVKY (mimo skladových zásob) je 500 € bez DPH. 

*Minimálny odber 4 kusy.

780
520
560
460
5,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Stolička na kovovej podnoži GB-Kasia

Stolička na kovovej podnoži GB-Kasia je štýlová a pohodlná stolička s kovovou konštrukciou. Kovová konštrukcia je ošetrená tak, aby bola odolná voči rôznym poveternostným vplyvom a v kombinácii s technopolymérovou povrchovou úpravou sedacej časti zvyšuje jej pohodlie. Stoličky sú stohovateľné a vhodné pre každodenné použitie v baroch, reštauráciách a hoteloch. Kasia dodáva každému komerčnému prostrediu nádych neformálnej elegancie. Stoličku GB-Kasia ako aj celú kolekciu Kasia charakterizujú jemné línie.

Stoličky môžu byť nečalúnené alebo čalúnené (viď. galéria). Stolička je v nečalúnenej verzii vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri.

 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu