Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne (HORECA)

Hľadáte kvalitný a vysoko odolný nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne?

V divízii HoReCa nájdete drevené stoličky, čalúnené stoličky, plastové stoličky na terasy a záhrady, kovové stoličky, barové stoličky a tiež exkluzívne stoličky s luxusným dizajnom.

V kategórii kreslá nájdete kreslá, ktoré máme skladom, drevené a čalúnené kreslá, kaviarenské kreslá, plastové kreslá, kreslá s kovovými nohami, dizajnové a pohodlné kreslá ušiaky ale aj exkluzívne kreslá kategórie luxus.

Ponuka stolov je tiež veľmi pestrá. Nájdete tu reštauračné stoly, kaviarenské stoly, jedálenské stoly, konferenčné stolíky, barové stoly ale tiež stolové dosky s rôznych materiálov a stolové podnože. 

V ponuke nájdete tiež sedačky, čalúnené pohovky, dvojkreslá, trojkreslá, kaviarenské lavice, drevené lavice, modulárne sedačky a modulárne sedacie systémy, kaviarenské boxy reštauračné boxy.

V divízii nájdete aj exteriérový nábytok na záhrady a terasy. Záhradné plastové stoličky, záhradné plastové kreslá, záhradné stoly, záhradné sedačky a záhradné lavice, pohodlné záhradné lehátka i štýlové slnečníky. 

Ak potrebujete vybaviť hotelové konferenčné sály alebo banketky, vieme vám dodať nábytok na kľúč. 

Detailné spracovanie našich produktov z vysoko odolných materiálov, zabezpečí trvácnosť v spojení s príjemný vzhľadom a pohodlným sedením. Ak si v domácnosti potrpíte na kvalitný alebo dizajnový nábytok, ktorý Vám vydrží, je divízia HoReCa správnou možnosťou aj pre vás. Či už potrebujete jedálenské alebo kuchynské stoličky, relaxačné kreslo, kreslo typu ušiak, jedálenský stôl alebo iný sedací nábytok, v divízii HoReCa si určite vyberiete.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu

Kategórie