Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stoličky pre HoReCa

Drevené, čalúnené, kovové, plastové stoličky v našej ponuke sú určené hlavne pre HORECA a iné verejné priestory, ale aj Vaše domácnosti
Pri výbere sortimentu pre HORECA (hotely, reštaurácie a kaviarne) neustále dbáme nielen na dizajnovú stránku stoličky, ale tiež na jej úžitkové vlastnosti a kvalitu (pevnosť, pohodlnosť, odolnosť použitých materiálov, ako konštrukcie, spojov, tak i poťahových materiálov, ktoré musia mať vysokú odolnosť voči oderu, stálofarebnosť, odolnosť voči žmolkovaniu, a podobne), pretože sú určené v prevažnej miere do záťažových prostredí (hotely, reštaurácie, kaviarne, verejné priestory a pod.).  Viac o nami zariaďovaných interiérov nájdete na našej podstránke referencie.

V našej širokej ponuke máme drevené, čalúnené, moderné plastové , s kovovými nohami, s podrúčkami i bez podrúčok, s výpletom, barové aj exteriérové záhradné stoličky. Osobitnú kategóriu stoličiek nájdete v kategórii exkluzívne, ktoré sa vyznačujú unikátnym dizajnom a dôrazom na detaily.

V prípade, že chcete výhodne nakúpiť, zavítajte do kategórie skladom, kde nájdete produkty ihneď k odberu za zvýhodnených cenových podmienok.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu

Kategórie