Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stoličky pre hotely, reštaurácie či kaviarne a bary

Drevené stoličky, čalúnené stoličky, reštauračné stoličky, jedálenské stoličky, kaviarenské stoličky, kovové stoličky, plastové stoličky, barové stoličky, exteriérové stoličky a tiež exkluzívne stoličky z našej ponuky sú určené hlavne pre majiteľov hotelov, pohostinstiev, bistier, majiteľov barov, kaviarní, architektov a dizajnérov. Stoličky z našej ponuky sú tiež výbornou voľbou aj do domácností. Vďaka bohatému množstvu rôznych dizajnov, prevedení a modelov, si u nás vyberie každý. Či už hľadáte moderné stoličky, klasické stoličky, rustikálne stoličky, tonetky, historické stoličky alebo luxusné stoličky, s výberom Vám radi pomôžeme.

Pri výbere sortimentu pre HORECA (hotely, reštaurácie a kaviarne) neustále dbáme nielen na dizajnovú stránku stoličky, ale tiež na jej úžitkové vlastnosti a kvalitu (pevnosť, pohodlnosť, odolnosť použitých materiálov, ako konštrukcie, spojov, tak i poťahových materiálov, ktoré musia mať vysokú odolnosť voči oderu, stálofarebnosť, odolnosť voči žmolkovaniu, a podobne), pretože tieto stoličky sú určené v prevažnej miere do záťažových prostredí (hotely, reštaurácie, kaviarne, verejné priestory a pod.). Viac o nami zariaďovaných interiérov nájdete na našej podstránke referencie.

V našej širokej ponuke máme reštauračné stoličky, kaviarenské stoličky, jedálenské stoličky, hotelové stoličky – drevené, čalúnené, moderné plastové , s kovovými nohami, s podrúčkami i bez podrúčok, s výpletom, barové aj exteriérové záhradné stoličky. Osobitnú kategóriu stoličiek nájdete v kategórii exkluzívne, ktoré sa vyznačujú unikátnym dizajnom a dôrazom na detaily.

V prípade, že chcete výhodne nakúpiť, zavítajte do kategórie skladom, kde nájdete produkty ihneď k odberu za zvýhodnených cenových podmienok.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu

Kategórie