Drevené a čalúnené stoličky
227 products

Drevené a čalúnené stoličky

View products
Plastové stoličky
56 products

Plastové stoličky

View products
Na kovovej podnoži
69 products

Na kovovej podnoži

View products
Barové stoličky
95 products

Barové stoličky

View products

Stoličky pre HoReCa

Drevené, čalúnené, kovové, plastové stoličky v našej ponuke sú určené hlavne pre HORECA a iné verejné priestory, ale aj Vaše domácnosti
Pri výbere sortimentu pre HORECA (hotely, reštaurácie a kaviarne) neustále dbáme nielen na dizajnovú stránku stoličky, ale tiež na jej úžitkové vlastnosti a kvalitu (pevnosť, pohodlnosť, odolnosť použitých materiálov, ako konštrukcie, spojov, tak i poťahových materiálov, ktoré musia mať vysokú odolnosť voči oderu, stálofarebnosť, odolnosť voči žmolkovaniu, a podobne), pretože sú určené v prevažnej miere do záťažových prostredí (hotely, reštaurácie, kaviarne, verejné priestory a pod.).  Viac o nami zariaďovaných interiérov nájdete na našej podstránke referencie.

V našej širokej ponuke máme drevené, čalúnené, moderné plastové , s kovovými nohami, s podrúčkami i bez podrúčok, s výpletom, barové aj exteriérové záhradné stoličky. Osobitnú kategóriu stoličiek nájdete v kategórii exkluzívne, ktoré sa vyznačujú unikátnym dizajnom a dôrazom na detaily.

V prípade, že chcete výhodne nakúpiť, zavítajte do kategórie skladom, kde nájdete produkty ihneď k odberu za zvýhodnených cenových podmienok.