Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Barová stolička GB-Kasia

od 187

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Barová stolička GB-Kasia je maximálne pohodlná stolička s kovovou konštrukciou. Kovová konštrukcia je ošetrená tak, aby bola odolná voči rôznym poveternostným vplyvom a v kombinácii s technopolymérovou povrchovou úpravou sedacej časti zvyšuje jej pohodlie.

Stoličky môžu byť nečalúnené alebo čalúnené (viď. galéria). Vyrábajú sa v dvoch výškach – k barovému stolu i kuchynskému pultu (viď. technické parametre). Stolička je v nečalúnenej verzii vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri.

*MINIMÁLNA VÝŠKA OBJEDNÁVKY (mimo skladových zásob) je 500 € bez DPH. 

Minimálny odber 4 kusy. 

1010
360
490
760
6,15

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Barová stolička GB-Kasia

Barová stolička GB-Kasia je maximálne pohodlná stolička s kovovou konštrukciou. Kovová konštrukcia je ošetrená tak, aby bola odolná voči rôznym poveternostným vplyvom a v kombinácii s technopolymérovou povrchovou úpravou sedacej časti zvyšuje jej pohodlie. Stoličky sú stohovateľné a vhodné pre každodenné použitie v baroch, reštauráciách a hoteloch. Kasia dodáva každému komerčnému prostrediu nádych neformálnej elegancie.

Stoličky môžu byť nečalúnené alebo čalúnené (viď. galéria). Vyrábajú sa v výškach – k barovému stou i kuchynskému pultu (viď. technické parametre). Stolička je v nečalúnenej verzii vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri. Do tejto kolekcie patria aj jedálenské stoličky

Barové stoličky GB-kasia sa veľmi pekne hodia k barovým stolom GB-Glitter (viď príbuzné produtky vyššie).

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu