Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Barový stôl GB-Glitter

od 222

Uvedené ceny sú bez DPH a platia základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Barový stôl GB-Glitter sa vyznačuje moderným a minimalistickým dizajnom, ktorý zapadne do akéhokoľvek moderného prostredia. Pevná oceľová základňa, ktorú tvoria tri nohy je ošetrená epoxidovým nástrekom, vďaka čomu je stôl vhodný do interiéru aj exteriéru. Stolové dosky môžu byť z laminovanej DTD alebo COMPACTOPU (vhodné do exteriéru) kruhového alebo hranatého tvaru. Stôl sa robí aj v barovej verzii na dvoch podnožiach (výška 107 cm), ale aj v klasickej výške 74 cm.

*MINIMÁLNA VÝŠKA OBJEDNÁVKY (mimo skladových zásob) je 500 € bez DPH. 

 

1060
600

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiVzorkovník

barovy-stol-GB-Glitter-vzorkovniky

Barový stôl GB-Glitter

Barový stôl GB-Glitter sa vyznačuje moderným a minimalistickým dizajnom, ktorý zapadne do akéhokoľvek moderného prostredia. Pevná oceľová základňa, ktorú tvoria tri nohy je ošetrená epoxidovým nástrekom, vďaka čomu je stôl vhodný do interiéru aj exteriéru. Stolové dosky môžu byť z laminovanej DTD alebo COMPACTOPU (vhodné do exteriéru) kruhového alebo hranatého tvaru.

Stôl sa robí aj v barovej verzii na dvoch podnožiach (výška 107 cm), ale aj v klasickej výške 74 cm. Stôl možno doplniť barovými stoličkami z našej ponuky. Na vyžiadanie vieme ponúknuť aj viac modelov.

Výrobcom je renomovaná talianska spoločnosť – Gaber.

Dizajnér Forsix. 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu