Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kaviarenský stôl GB-Glitter

od 188

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Kaviarenský stôl GB-Glitter sa vyznačuje moderným a minimalistickým dizajnom, ktorý zapadne do interiéru aj exteriéru moderných kaviarní i salónikov. Pevná oceľová základňa, ktorú tvoria tri nohy je ošetrená epoxidovým nástrekom, vďaka čomu je stôl vhodný do interiéru aj exteriéru. Stolové dosky môžu byť z laminovanej DTD alebo COMPACTOPU (vhodné do exteriéru).

*MINIMÁLNA VÝŠKA OBJEDNÁVKY (mimo skladových zásob) je 500 € bez DPH. 

740
pedrali
600/700
600/700
600/700

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

barovy-stol-GB-Glitter-vzorkovniky

Kaviarenský stôl GB-Glitter

Kaviarenský stôl GB-Glitter sa vyznačuje moderným a minimalistickým dizajnom, ktorý zapadne do interiéru aj exteriéru moderných kaviarní i salónikov. Pevná oceľová základňa, ktorú tvoria tri nohy je ošetrená epoxidovým nástrekom, vďaka čomu je stôl vhodný do interiéru aj exteriéru. Stolové dosky môžu byť z laminovanej DTD alebo COMPACTOPU (vhodné do exteriéru). Stolová doska môže byť hranatá s rozmermi 60×60 cm / 70×70 cm alebo okrúhla s priemerom 60 cm / 70 cm. 

V kolekcii nájdete aj barové stoly Glitter.

Výrobcom je renomovaná talianska spoločnosť – Gaber.

Dizajnér Forsix. 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu