Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

O nás

História

Spoločnosť DREVEX EU, s.r.o. je obchodná firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým predajom sedacieho nábytku.

Spoločnosť začínala v areáli kedysi najväčšieho slovenského výrobcu nábytku Tatra nábytkárne v Pravenci predajom klasických drevených stoličiek snažiac sa nadviazať a oživiť tú najlepšiu tradíciu slovenského drevárstva v oblasti bývania. Naša prvá predajňa bola otvorená v auguste 2009 v Prievidzi.

Vývoj v nábytkárskom priemysle a trendy určované najmä talianskymi špičkovými dizajnérmi ovplyvnili i predstavy našich klientov o sedení a my sme sa preto začali orientovať aj na moderné produkty z materiálov ako kov a plast.

Našimi prioritnými klientmi sú majitelia hotelov, reštaurácií a kaviarní, architekti a dizajnové štúdiá, avšak venujeme sa naplno aj každej požiadavke zo strany maloodberateľa.

Drevex dnes

V súčasnosti naša spoločnosť poskytuje kompletný servis od návrhu až po realizáciu interiéru.

Nami ponúkaný sortiment možno rozdeliť do šiestich hlavných divízií:

Náš tím

Ing. Jana Šrámková, konateľka

–  vedúca tímu. Komunikuje so strategickými partnermi na Slovensku a v zahraničí. Špecializuje sa na spoluprácu s architektmi a interiérovými dizajnérmi na Slovensku a v Čechách.

JUDr. Ľubomír Kohút

– je zodpovedný za získavanie a realizácie projektov.
Vo firme sa špecializuje na zákazky súvisiace s verejným obstarávaním.

marketing-manazer-Drevex

Mgr. Iveta Hepnerová

 – marketingová manažérka. Spravuje web a eshop spoločnosti, zodpovedá za reklamné kampane a firemné sociálne siete. Komunikuje s klientmi z oblasti HoReCa – reštaurácie a kaviarne.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu