Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kreslo ušiak NTB-Manta

od 1.119

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Kreslo ušiak NTB-Manta je inšpirované umením skladania papiera – origami. Vďaka odolnej konštrukcii a vysokokvalitnému čalúneniu sú kreslá výbornou voľbou najmä do komerčných priestorov, akými sú hotely,  kaviarne, salóniky, recepcie a mnoho iných. Ušiak je dostupný so štyrmi typmi podnoží (viď. technické parametre).

V kolekcii Manta nájdete aj kreslá na kovovej podnoži i kreslá s drevenou podnožou. Ku kreslám sú dostupné aj dizajnové, praktické ponožky.

Cena podnožky začína od 496 € bez DPH/ks. 

Uvedené rozmery platia pre model NTB-Manta MA ⁄ 1Z ⁄ KL:

1070
830
790
410
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Kreslo typu ušiak NTB-Manta

Kreslo ušiak NTB-Manta z rozsiahlej kolekcie kresiel s výraznými tvarmi, ktorá je inšpirovaná umením skladania papiera – origami. Kolekciu okamžite spoznáte podľa lichobežníkových opierok rúk a operadla, ktoré sú mierne zakrivené smerom von. Elegantná silueta dodáva kreslu ušiak jedinečný výraz a dobre nastavená výška chrbtovej opierky zaisťuje pohodlnú oporu hlavy počas sedenia.

Vďaka veľkej rozmanitosti typov kresiel a možnosti výberu medzi viacerými možnosťami podnože sa kreslá NTB-Manta  hodia do širokej škály interiérov. Vďaka odolnej konštrukcii a vysokokvalitnému čalúneniu sú kreslá výbornou voľbou najmä do komerčných priestorov, akými sú hotely,  kaviarne, salóniky, recepcie a mnoho iných.

V roku 2020 bol dizajn kolekcie obohatený novou opierkou hlavy bez bočných predĺžení a kovovou základňou s krížom.

Výrobca –  Noti

Dizajnér – Piotr Kuchciński

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu