Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kreslo na kovovej podnoži NTB-Nome

od 904

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Kreslo na kovovej podnoži NTB-Nome je elegantné kreslo malých rozmerov, ktoré má vďaka svojim jemným líniám a vizuálnej čistote okamžite upútať pozornosť. Kreslo NTB-Nome sa vďaka svojej odolnej konštrukcii a vysokokvalitnému čalúneniu hodí do komerčných priestorov, najmä do hotelov ale aj do Vašich domácností. Dostupné v rôznych prevedeniach.

V kolekcii nájdete aj kreslo na drevenej podnoži (viď. galéria).

790
870
750
420
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Kreslo na kovovej podnoži

Kreslo NTB-Nome je malé kreslo s kovovými nožičkami, navrhnuté Tomaszom Augustyniakom. Svojím elegantne prispôsobeným tvarom a jemnými líniami má schopnosť okamžite upútať pozornosť.

Výrazný tvar voľného operadlového vankúša s charakteristickým horizontálnym členením zvyšuje ergonómiu sedadla a pohodlie operadla, pričom dodáva kreslu atraktivitu založenú na vizuálnej čistote.

Kreslo je výbornou voľbou do obytných priestorov, komerčných priestorov, akými sú hotelové salóniky a vestibuly i kaviarne,

V kolekcii nájdete aj kreslo s drevenou podnožou

Výrobca –  Noti

Dizajnér – Tomasz Augustyniak

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu