Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevené čalúnené kreslo NTB-Manta

od 1.000

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Drevené čalúnené kreslo NTB-Manta je inšpirované umením skladania papiera – origami. Vďaka odolnej konštrukcii a vysokokvalitnému čalúneniu sú kreslá veľmi vhodné do komerčných priestorov ale aj do Vašej domácnosti.

V kolekcii Manta nájdete aj kreslá na kovovej podnoži i kreslá typu ušiak. Ku kreslám sú dostupné aj dizajnové, praktické ponožky.

Cena podnožky začína od 496 € bez DPH/ks. 

Uvedené rozmery platia pre model NTB-Manta MA ⁄ 1L ⁄ D:

770
830
790
410
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


SÚVISIACE PRODUKTY

Drevené čalúnené kreslo

Drevené čalúnené kreslo z rozsiahlej k kresiel Manta s výraznými tvarmi, ktorá je inšpirovaná umením skladania papiera – origami. Kreslá z kolekcie spoznáte podľa lichobežníkových opierok rúk a operadla, ktoré sú mierne zakrivené smerom von. Elegantná silueta dodáva kreslám jedinečný vzhľad a dobre nastavená výška chrbtovej opierky zaisťuje pohodlnú oporu hlavy počas sedenia.

Vďaka veľkej rozmanitosti typov kresiel a možnosti výberu z niekoľkých typov podnoží, sa kreslá NTB-Manta hodia do širokej škály interiérov. Vďaka odolnej konštrukcii a vysokokvalitnému čalúneniu sú kreslá výbornou voľbou najmä do komerčných priestorov, akými sú hotely, lounge, kaviarne, hotelové recepcie a mnoho iných interiérov.

V roku 2020 bol dizajn kolekcie obohatený novou opierkou hlavy bez bočných predĺžení a kovovou základňou s krížom.

Výrobca –  Noti

Dizajnér – Piotr Kuchciński

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu