Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kreslo na kovovej podnoži NTB-GAP

od 987

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Kreslo na kovovej podnoži  NTB-Gap je navrhnuté predovšetkým pre verejné priestory, kancelárie, hotely ale aj pre Vaše domácnosti. Napriek relatívne malým rozmerom je kreslo NTB-Gap mimoriadne pohodlné a dobre zapadne do rôznych interiérov. V kolekcii GAP nájdete aj pohovku (viď. galéria).

Uvedené rozmery platia pre model NTB-Gap GA/1/L:

900
790
900
430
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


SÚVISIACE PRODUKTY

Kreslo na kovovej podnoži

Kreslo na kovovej podnoži  NTB-Gap z kolekcie sedacieho nábytku GAP je navrhnuté predovšetkým pre verejné priestory, kancelárie, hotely ale aj pre domácnosti. Klasicky tvarovanú siluetu dopĺňajú jemné línie podrúčok a jedinečne riešený sedák s ideálne vyváženými proporciami. Napriek ich relatívne malým rozmerom sú kreslá NTB-Gap mimoriadne pohodlné a dobre zapadnú do rôznych typov  interiérov.

Celá kolekcia je inšpirovaná dizajnom 60. rokov sa vyznačuje vizuálnou ľahkosťou a špičkovou ergonómiou.

Výrobca –  Noti

Dizajnér – The Design Society

The Design Society

Kolektív založili v roku 1991 dvaja partneri Grzegorz Niwiński a Jerzy Porębski. The Design Society sa zaoberá najmä dizajnom, interiérovou architektúrou, výstavníctvom, dizajnom verejných priestorov a tiež úžitkovou grafikou.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu