Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Moderné čalúnené kreslo NTB-Palo

od 1.184

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Moderné čalúnené kreslo NTB-Palo je výnimočné svojím nápaditým dizajnom. V kolekcii nájdete prevedenie s drevenou či kovovou podnožou, ale tiež s otočnou krížovou podnožou, pri ktorej je možnosť objednať kreslo aj s mechanizmom, vďaka ktorému nakloníte operadlo sedadla až v rozsahu 18°, čím v ňom prakticky ležíte.

1130
890
880
400

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Moderné čalúnené kreslo NTB-Palo

Toto kreslo s vysokým operadlom sa vyznačuje zaujímavým, originálnym dizajnom, ktorý výborne oživí každý moderný interiér. Táto výnimočnosť vyplýva z jeho formy.

Venujte chvíľu pohľadu na kreslo a všimnite si, ako kopíruje ľudské telo, jeho okrúhle obrysy aj prerušované línie. To všetko pre pocit maximálneho pohodlia.

Ergonómiu a pohodlie kresla ešte zvyšuje voliteľný nastavovací mechanizmus, ktorý dokáže zmeniť uhol operadla o 18°. V tejto polohe môžete prakticky ležať a naplno si užívať chvíle relaxu – dostupné v prevedení s krížovou kovovou podnožou.

Vďaka možnosti vybrať si z 3 typov podnoží a možností povrchovej úpravy sa kreslo hodí do rôznych typov interiérov a jeho dynamická forma z neho robí vrchol priestoru.

Dizajnérom kresla Palo je Piotr Kuchciński – ktorý sa vo svete dizajnu pohybuje už viac ako 17 rokov.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu