Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kreslo na kovovej podnoži NTB-Manta

od 920

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Kreslo na kovovej podnoži NTB-Manta ktorého dizajn je inšpirovaný umením skladania papiera – origami. Vďaka odolnej konštrukcii a vysokokvalitnému čalúneniu sú kreslá veľmi vhodné do komerčných priestorov ale aj do interiérov Vašich domácnosti.

V kolekcii nájdete aj kreslá na drevenej podnoži i kreslá typu ušiak. Ku kreslám sú dostupné aj dizajnové, praktické ponožky.

Cena podnožky začína od 496 € bez DPH/ks. 

Uvedené rozmery platia pre model NTB-Manta MA ⁄ 1P ⁄ KL:

79 x 83 x 111 x 41

1110
830
790
410
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Kreslo na kovovej podnoži NTB-Manta

Kreslo na kovovej podnoži NTB-Manta pochádza z rozsiahlej kolekcie kresiel Manta s výraznými tvarmi, ktorá je inšpirovaná umením skladania papiera – origami. Kreslá spoznáte podľa lichobežníkových opierok rúk a operadla, ktoré sú mierne zakrivené smerom von. Elegantná silueta dodáva kreslám na kovovej podnoži jedinečný vzhľad a veľmi dobre nastavená výška chrbtovej opierky zaisťuje pohodlnú oporu hlavy počas sedenia.

Vďaka veľkej rozmanitosti typov kresiel (kreslá na drevenej podnoži, kreslá typu ušiak, kreslá na kovovej podnoži) sa kreslá NTB-Manta hodia do širokej škály interiérov. Vďaka odolnej konštrukcii a vysokokvalitnému čalúneniu sú kreslá výbornou voľbou najmä do komerčných priestorov, akými sú hotely, lounge, kaviarne, hotelové recepcie a mnoho iných komerčných i súkromných interiérov.

V roku 2020 bol dizajn kolekcie obohatený novou opierkou hlavy bez bočných predĺžení a kovovou základňou s krížom.

Výrobca –  Noti

Dizajnér – Piotr Kuchciński

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu