Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Čalúnená pohovka NTBB-Gap

od 1.485

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Pohovka NTBB-Gap je navrhnutá predovšetkým pre verejné priestory, kancelárie, hotely ale aj pre Vaše domácnosti. Aj napriek relatívne malým rozmerom je pohovka mimoriadne pohodlná a veľmi dobre zapadne do rôznych interiérov.

V kolekcii GAP nájdete aj kreslá na kovovej podnoži NTB-Gap v dvoch výškach (viď. galéria).

900
790
1600
430
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Čalúnená pohovka na kovovej podnoži NTBB-Gap

Čalúnená pohovka NTBB-Gap z kolekcie sedacieho nábytku GAP je navrhnutá predovšetkým pre verejné priestory, kancelárie, hotely ale aj pre domácnosti. Klasicky tvarovanú siluetu dopĺňajú jemné línie podrúčok a jedinečne riešený sedák s ideálne vyváženými proporciami. Napriek jej relatívne malým rozmerom je pohovka NTBB-Gap mimoriadne pohodlná a dobre zapadne do rôznych typov interiérov.

Celá kolekcia GAP je inšpirovaná dizajnom 60. rokov a vyznačuje sa vizuálnou ľahkosťou a výbornou ergonómiou.

Výrobca –  Noti

Dizajnér – The Design Society

The Design Society

Kolektív založili v roku 1991 dvaja partneri Grzegorz Niwiński a Jerzy Porębski. The Design Society sa zaoberá najmä dizajnom, interiérovou architektúrou, výstavníctvom, dizajnom verejných priestorov a tiež úžitkovou grafikou.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu