Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Rokovací stôl LZ-WELS

Cena na vyžiadanie

Rokovací stôl LZ-WELS je možné vytvoriť podľa individuálnych predstáv a možností daného priestoru (viď. galéria a technické parametre). Široká paleta prvkov kolekcie umožňuje vytvorenie celej škály funkčných a praktických pracovných priestorov, ktoré podporujú efektívnu prácu manažéra. V kolekcii Wels nájdete aj manažérsky stôl, kancelársky stôl, konferenčný stolík a kancelárske kontajnery.

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Rokovací stôl LZ-WELS

Rokovací stôl LZ-WELS je možné vytvoriť podľa individuálnych predstáv a možností daného priestoru (viď. galéria a technické parametre). Dizajn tejto kolekcie vyniká obdĺžnikovými tvarmi  a zaoblenými rohmi stolových dosiek a kancelárskych kontajnerov. Široká paleta prvkov kolekcie umožňuje vytvorenie celej škály funkčných a praktických pracovných priestorov, ktoré podporujú efektívnu prácu manažéra. V kolekcii Wels nájdete aj manažérsky stôl, kancelársky stôl, konferenčný stolík a kancelárske kontajnery.

O výrobcovi

Výrobca sídli v malebnej vinárskej obci na okraji Národného parku Podyjí. Len necelé 2 km sa nachádza jedna z najstarších a najznámejších viničných tratí v Európe – ŠOBES. Špecializuje sa na výrobu kancelárskeho a hotelového nábytku, avšak reagovali aj na prianie klientov a začali vyrábať nábytok bytový (kuchyne, kúpeľňový nábytok, vstavané skrine atď.). Vznikol tak kompletný výrobný program.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu