Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kancelársky stôl LZ-WELS

Cena na vyžiadanie

Kancelársky stôl LZ-WELS ktorého dizajn je založený obdĺžnikových tvaroch a zaoblenými rohmi stolových dosiek, sa výborne prispôsobí akýmkoľvek pracovným priestorom. Stôl je dostupný v rôznych prevedeniach a rozmeroch (viď. vzorkovník a technické parametre).

Široká paleta prvkov kolekcie umožňuje vytvorenie celej škály funkčných a praktických pracovných priestorov, ktoré podporujú efektívnu prácu manažéra. V kolekcii Wels nájdete aj manažérsky stôl, rokovací stôl a kancelárske kontajnery

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Kancelársky stôl LZ-WELS

Kancelársky stôl LZ-WELS ktorého dizajn je založený obdĺžnikových tvaroch a zaoblenými rohmi stolových dosiek, sa výborne prispôsobí akýmkoľvek pracovným priestorom. Široká paleta prvkov kolekcie umožňuje vytvorenie celej škály funkčných a praktických pracovných priestorov, ktoré podporujú efektívnu prácu manažéra. V kolekcii Wels nájdete aj manažérsky stôl, rokovací stôl a kancelárske kontajnery

O výrobcovi

Výrobca sídli v malebnej vinárskej obci na okraji Národného parku Podyjí. Len necelé 2 km sa nachádza jedna z najstarších a najznámejších viničných tratí v Európe – ŠOBES. Špecializuje sa na výrobu kancelárskeho a hotelového nábytku, avšak reagovali aj na prianie klientov a začali vyrábať nábytok bytový (kuchyne, kúpeľňový nábytok, vstavané skrine atď.). Vznikol tak kompletný výrobný program.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu