Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Konferenčný stolík LZ-WELS

Cena na vyžiadanie

Konferenčný stolík LZ-WELS je veľmi praktický stolík na kolieskach, vďaka čomu ho môžete podľa potreby veľmi jednoducho premiestniť. Dizajn kolekcie vyniká obdĺžnikovými tvarmi  a zaoblenými rohmi stolových dosiek a kancelárskych kontajnerov. V kolekcii Wels nájdete aj rokovací stôl, kancelársky stôl, manažérsky stôl a kancelárske kontajnery

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Konferenčný stolík LZ-WELS

Konferenčný stolík LZ-WELS je veľmi praktický stolík na kolieskach, vďaka čomu ho môžete podľa potreby veľmi jednoducho premiestniť. Dizajn kolekcie vyniká obdĺžnikovými tvarmi  a zaoblenými rohmi stolových dosiek a kancelárskych kontajnerov. Konferenčný stolík je dostupný v dvoch rozmeroch a rôznych dekoroch (viď. vzorkovník a technické parametre). Široká paleta prvkov kolekcie Wels umožňuje vytvorenie celej škály funkčných a praktických pracovných priestorov, ktoré podporujú efektívnu prácu manažéra.

V kolekcii Wels nájdete aj rokovací stôl, kancelársky stôl, manažérsky stôl a kancelárske kontajnery

O výrobcovi

Výrobca sídli v malebnej vinárskej obci na okraji Národného parku Podyjí. Len necelé 2 km sa nachádza jedna z najstarších a najznámejších viničných tratí v Európe – ŠOBES. Špecializuje sa na výrobu kancelárskeho a hotelového nábytku, avšak reagovali aj na prianie klientov a začali vyrábať nábytok bytový (kuchyne, kúpeľňový nábytok, vstavané skrine atď.). Vznikol tak kompletný výrobný program.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu