Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Mobilný kontajner LZ-WELS

Cena na vyžiadanie

Mobilný kontajner LZ-WELS je vďaka kolieskam veľmi praktickým prvkom kolekcie Wels. Kancelárske kontajnery sú dostupné v rôznych rozmeroch a dekoroch (viď. vzorkovník a technické parametre). Široká paleta prvkov kolekcie umožňuje vytvorenie celej škály funkčných a praktických pracovných priestorov, ktoré podporujú efektívnu prácu manažéra. V kolekcii nájdete aj manažérsky stôlrokovací stôl a kancelársky stôl. 

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiVzorkovník

prevedenia-lz-wel

prevedenia – kolekcia LZ-WELS

Technické parametre

Mobilný kontajner LZ-WELS

Mobilný kontajner LZ-WELS je vďaka kolieskam veľmi praktickým prvkom kolekcie Wels. Kancelárske kontajnery sú dostupné v rôznych rozmeroch a dekoroch (viď. vzorkovník a technické parametre). Široká paleta prvkov kolekcie umožňuje vytvorenie celej škály funkčných a praktických pracovných priestorov, ktoré podporujú efektívnu prácu manažéra.V kolekcii nájdete aj manažérsky stôlrokovací stôl a kancelársky stôl.

O výrobcovi

Výrobca sídli v malebnej vinárskej obci na okraji Národného parku Podyjí. Len necelé 2 km sa nachádza jedna z najstarších a najznámejších viničných tratí v Európe – ŠOBES. Špecializuje sa na výrobu kancelárskeho a hotelového nábytku, avšak reagovali aj na prianie klientov a začali vyrábať nábytok bytový (kuchyne, kúpeľňový nábytok, vstavané skrine atď.). Vznikol tak kompletný výrobný program.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu