Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Čalúnená pohovka NT-Bouli

od 1.324

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Čalúnená pohovka NT-Bouli z kolekcie jedinečných a pohodlných pohoviek BOULI s nepravidelnými oválnymi tvarmi. Nepravidelná sedacia plocha priam vyzýva k odpočinku v tej najpohodlnejšej polohe. Vrcholom dizajnu je možnosť vybrať si základňu z množstva možností s rôznymi funkčnosťami a estetickými kvalitami určujúcimi konečnú podobu nábytku.

Rozmery platia pre pohovku NT-Bouli BO/2/N:

400
900
1600
400
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Čalúnená pohovka NT-Bouli

Čalúnená pohovka NT-Bouli z kolekcie jedinečných a pohodlných pohoviek BOULI s nepravidelnými oválnymi tvarmi. Nepravidelná sedacia plocha priam vyzýva k odpočinku v tej najpohodlnejšej polohe. Vrcholom dizajnu je možnosť vybrať si základňu z množstva možností s rôznymi funkčnosťami a estetickými kvalitami určujúcimi konečnú podobu nábytku. Sedadlá je možné upevniť na drevené nohy alebo kovové lyžiny. V ponuke je aj pohovka NT-Bouli so skrytými nožičkami. Najzaujímavejšou verziou je závesný variant, ktorý vytvára dojem akoby sa pohovka voľne vznášala vo vzduchu. Multifunkčnosť a maximálny užívateľský komfort robia z kolekcie obľúbenú voľbu do moderných komerčných priestorov.

 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu