Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Akustický modulárny sedací systém NTBB-Sona

od 1.058

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Akustický modulárny sedací systém NTBB-Sona a jeho jednotlivé prvky je možné ľubovoľne kombinovať tak, aby zodpovedali účelu použitia, dizajnu i veľkosti interiéru. Akustický sedací systém NTBB-Sona je skvelým riešením do verejných priestorov, open-space kancelárii, nákupných centier, zdravotníckych zariadení, čakární a hotelových lobby. 

Cena 1058 € bez DPH platí pre modul SO ⁄ 151 ⁄ W ⁄ 7 v kategórii čalúnenia „A“.

Uvedené rozmery platia pre model NTBB-Sona SO ⁄ 151 ⁄ W ⁄ 7:

1240
680
1020
430
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Akustický modulárny sedací systém

Akustický modulárny sedací systém NTBB-Sona je systém, ktorého jednotlivé prvky možno medzi sebou ľubovoľne kombinovať tak, aby zodpovedali účelu použitia, veľkosti a funkciám interiéru.

Výrazným poznávacím prvkom kolekcie Sona sú prídavné panely dostupné v dvoch výškach, ktoré je možné upevniť na operadlá. V závislosti od zvolenej výšky môžu oddeľovať pracovnú a oddychovú zónu alebo slúžiť ako deliace zásteny, ktoré však zachovávajú otvorený dizajn pohovky či kresla. Jednotlivé moduly je tiež možné otočiť a pri veľkých ostrovčekoch spojiť zadné podpery.

Akustický modulárny sedací systém je ideálnym riešením na vytváranie tichých zón vo veľkých open-space kanceláriách, a to aj z dôvodu dodatočnej funkcionality mediálnych portov na pripojenie a nabíjanie mobilných zariadení, ktoré sú integrované do stolových dosiek.

Táto kolekcia je venovaná komerčným priestorom, open-space kanceláriám, nákupným centrám, zdravotníckym zariadeniam, čakárňam a hotelovým lobbyPoskytuje možnosť zostaviť si akúkoľvek zostavu: samostatné sedadlo pre prácu, zónu na rozhovory a stretnutia, ostrovček na oddych a relax vo veľkých a preplnených priestoroch alebo sedenie pre úzke chodby.

Výrobca –  Noti

Dizajnér – Maja Ganszyniec

O dizajnérke

Maja Ganszyniec je majiteľka varšavského ateliéru Ganszyniec, ktorý sa špecializuje na dizajn nábytku a priemyselných produktov.
Dizajnérka verí vo vytváranie inovatívnych, atraktívnych a užívateľsky príjemných predmetov, a vo svojom kreatívnom úsilí spája víziu so zodpovednosťou. Hľadá nové príležitosti v medziach strategického myslenia.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu