Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Čalúnená pohovka NTBB-LCD

od 1.319

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Čalúnená pohovka NTBB-LCD má elegantný tvar sedadiel a výrazne tvarované oceľové nohy, ktoré sú poctou dizajnu 50. rokov minulého storočia. Kolekcia pozostávajúca z 2-, 3- a 4-miestnej pohovky a kresla. 3- a 4-miestne pohovky z roku disponujú sklopným operadlom. Vďaka tomu je možné nábytok využiť nielen na sedenie, ale aj na ležanie a príležitostne aj na spanie. Všetky modely v kolekcii majú špeciálne navrhnuté vankúše, ktoré zaisťujú pohodlné používanie.

Rozmery platia pre pohovku NTBB-LCD 180:

880
850
1800
400
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Čalúnená pohovka NTBB-LCD

Čalúnená pohovka NTBB-LCD má elegantný tvar sedadiel a výrazne tvarované oceľové nohy, ktoré sú poctou dizajnu 50. rokov minulého storočia. Kolekcia pozostávajúca z 2-, 3- a 4-miestnej pohovky a kresla. 3- a 4-miestne pohovky z roku disponujú sklopným operadlom. Vďaka tomu je možné nábytok využiť nielen na sedenie, ale aj na ležanie a príležitostne aj na spanie. V roku 2016 bola kolekcia rozšírená o 2- a 3-miestne pohovky bez sklápacieho mechanizmu, ako aj o kreslo pre menšie priestory a zariadenia. Všetky modely v kolekcii majú špeciálne navrhnuté vankúše, ktoré zaisťujú pohodlné používanie.

Kolekcia pohoviek je založená na myšlienke, že tkaniny s rôznymi textúrami alebo farbami sú umiestnené na prednej a zadnej strane pohoviek a tak je možné dosiahnuť široké spektrum konfigurácií v obytných budovách i hoteloch.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu