Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Modulárna pohovka NTBB-Muse

od 1.419

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Modulárna pohovka NTBB-Muse z rozsiahlej kolekcie Muse, má schopnosť navodiť domácku atmosféru v akomkoľvek interiéri. Charakteristickým prvkom pohoviek je mäkký, geometricky tvarovaný vankúš v operadlovej časti a opierkach, zošitý s korpusom nábytku. Pohovky disponujú nožičkami z dubového dreva, v prírodnej farbe alebo oceľové nožičky čiernej farby.

Uvedené rozmery platia pre model NTBB-Muse MS ⁄ 3 ⁄ 2 ⁄ D:

760
890
2650
420
0,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Modulárna pohovka NTBB-HUG ME

Modulárna pohovka NTBB-HUG ME je pohovka, ktorá je synonymom maximálneho pohodlia. Kolekcia, ktorú navrhli Pawlak & Stawarski, je založená na jednoduchých geometrických tvaroch jednotlivých modulov, ktoré je možné ľubovoľne spájať a vytvárať tak útulné konfigurácie. NTBB-Hug Me je kúsok, v ktorom si vychutnáte pohodlie a ktorý pýši sa výrazným dizajnom, ktorý je plný neformálneho a ležérneho štýlu.

Rôzne tvary každého modulu umožňujú prispôsobiť pohovku rôznym potrebám a priestorom. Dostupný výber sedadiel je možné kombinovať a vytvoriť tak klasickú rohovú pohovku, asymetrickú pohovku alebo obvyklé, geometricky otvorené usporiadanie. Pohovka je perfektnou voľbou do súkromných obytných priestorov s nespočetnými možnosťami usporiadania a bezkonkurenčným komfortom pri používaní.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu