Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička na kovovej podnoži NTA-Mamu

od 519

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička na kovovej podnoži NTA-Mamu je veľmi ľahká a kompaktná stolička, ktorá môže byť ústredným bodom dizajnu i doplnkom celého interiéru v závislosti od zvoleného čalúnenia a zvolenej povrchovej úprave. V kolekcii nájdete aj stoličky s drevenou podnožou z dubového alebo jaseňového dreva.

Uvedené rozmery platia pre model NTA-Mamu MM ⁄ KT ⁄ L:

840
570
610
480
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Stolička na kovovej podnoži

Stolička na kovovej podnoži NTA-Mamu je veľmi ľahká a kompaktná stolička. Tento kus nábytku môže byť ústredným bodom dizajnu celého interiéru, ako aj jeho jemným doplnkom, v závislosti od zvoleného čalúnenia a zvolenej povrchovej úprave. Stolička je v ponuke je s drevenými alebo kovovými nohami.

Stolička sa vyrába vo viacerých variantoch:

1. Sedák z lisovanej plsti, dostupné vo svetlej alebo tmavosivej farbe farbe, na drevených alebo kovových nohách. .

2. Sedák z lisovanej plsti s poťahom na prednej strane nábytku, drevené alebo oceľové nohy.

3. Sedák z lisovanej plsti s poťahom na prednej a zadnej strane nábytku, drevené alebo oceľové nohy. V tomto prípade je možné prečalúniť prednú a zadnú časť nábytku v dvoch typoch/farbách látky/kože.

Stoličky NTA-Mamu výborne zapadnú do moderných interiérov a vďaka svojej odolnej konštrukcii dobre poslúžia v hoteloch, reštauráciách a kaviarňach, ako aj v domácnostiach.

Výrobca –  Noti

Dizajnér – Tomek Rygalik

O dizajnérovi

Tomek Rygalik vedie dizajnérsku dielňu na Katedre priemyselného dizajnu Akadémie umení a Studio Rygalik vo Varšave.  Po niekoľkých rokoch práce pre dizajnérske spoločnosti v USA študoval na Royal College of Art v Londýne (MA), kde sa po získaní diplomu stal výskumným pracovníkom. Získal množstvo medzinárodných ocenení a mnohé z jeho produktov boli implementované.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu