Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená čalúnená stolička NTA-Mamu

od 475

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Drevená čalúnená stolička NTA-Mamu je veľmi ľahká a kompaktná stolička, ktorá môže byť ústredným bodom dizajnu celého interiéru, ako aj jeho jemným doplnkom, v závislosti od zvolených povrchových úprav. Stoličky sú dostupné v rôznych prevedeniach. Vďaka odolnej konštrukcii a vysokokvalitným materiálom sú stoličky vhodné do záťažových prostredí ale aj do Vašej domácnosti. Drevená podnož môže byť vyrobená z dubového alebo jaseňového dreva.

V kolekcii nájdete aj stoličky s kovovou podnožou.

Uvedené rozmery platia pre model NTA-Mamu MM ⁄ KT ⁄ D:

840
570
610
480
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Drevená čalúnená stolička

Drevená čalúnená stolička NTA-Mamu je veľmi ľahká a kompaktná stolička. Tento kus nábytku môže byť ústredným bodom dizajnu celého interiéru, ako aj jeho jemným doplnkom, v závislosti od zvolených povrchových úprav.

Stolička NTA-Mamu je v ponuke je s drevenými alebo kovovými nohami.

Stolička sa vyrába vo viacerých variantoch:

1. Sedák z lisovanej plsti, dostupné vo svetlej alebo tmavosivej farbe farbe, na drevených alebo kovových nohách. .

2. Sedák z lisovanej plsti s poťahom na prednej strane nábytku, drevené alebo oceľové nohy.

3. Sedák z lisovanej plsti s poťahom na prednej a zadnej strane nábytku, drevené alebo oceľové nohy. V tomto prípade je možné prečalúniť prednú a zadnú časť nábytku v dvoch typoch/farbách látky/kože.

Stoličky dokonale zapadnú do moderných interiérov. Vďaka svojej odolnej konštrukcii dobre poslúžia v hoteloch, reštauráciách a kaviarňach, ako aj v domácnostiach.

Výrobca –  Noti

Dizajnér – Tomek Rygalik

O dizajnérovi

Tomek Rygalik vedie dizajnérsku dielňu na Katedre priemyselného dizajnu Akadémie umení a Studio Rygalik vo Varšave.  Po niekoľkých rokoch práce pre dizajnérske spoločnosti v USA študoval na Royal College of Art v Londýne (MA), kde sa po získaní diplomu stal výskumným pracovníkom. Získal množstvo medzinárodných ocenení a mnohé z jeho produktov boli implementované.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu