Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička na kovovej podnoži NTA-Eke

od 422

Uvedené ceny sú bez DPH a platia základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička NTA-Eke je stolička s malými rozmermi a sofistikovaným dizajnom, ktorý sprostredkúva dojem ľahkosti. Rám má výraznú štruktúru – prvok v podobe uzla z prepletených, ohýbaných rúrok, ktorý zaujme svojím expresívnym a pokrokovým dizajnom. Stolička je ideálnym riešením pre všetky interiéry, kde sa každý štvorcový meter priestoru počíta.

Uvedené rozmery platia pre model NTA-Eke EK/SD/L:

810
520
510
470
0,0
3D model

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiStolička na kovovej podnoži LD-Flexi P

Stolička LD-Flexi P je elegantná stolička s atraktívnou kovovou podnožou v niekoľkých povrchových úpravách a ušiakmi na operadle. Stolička z dielne talianskeho štúdia Orlandini Vás zaujme na prvý pohľad. Tento dizajnový kúsok sa hodí do reprezentatívnych priestorov, kaviarní, knižníc, rokovacích a konferenčných sál, pracovní ale aj do domácnosti. Celočalúnený korpus Flexi P sa dá skombinovať s celým radom podnoží.  Stoličky LD-Flexi P dizajnovo ladia k lounge kreslám z kolekcie Flexi Lounge a čalúnenej stoličke LD-Flexi P na drevenej podnoži. 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu