Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička na kovovej podnoži NTA-Mishell

od 437

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička na kovovej podnoži NTA-Mishell je určená do záťažových prostredí ale aj do Vašej domácnosti. Stoličky môžu mať rôzne typy podnoží (viď. galéria a technické parametre). Charakteristickým znakom stoličiek  z kolekcie Mishell je výrazne profilovaný tvar sedadiel, ktorý užívateľovi poskytuje vysoký komfort. V kolekcii nájdete aj drevenú čalúnenú stoličku NTA-Mishell.

Uvedené rozmery platia pre model NTA-Mishell MI ⁄ K ⁄ PN:

810
610
540
450
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Stolička na kovovej podnoži NTA-Mishell

Stolička na kovovej podnoži NTA-Mishell z kolekcie Mishell je určená do záťažových prostredí i do domácností. Stoličky môžu mať rôzne typy podnoží (viď. galéria a technické parametre). Charakteristickým znakom stoličiek NTA-Mishell je výrazne profilovaný tvar sedadiel, ktorý užívateľovi poskytuje vysoký komfort.

Vďaka bohatej palete farieb povrchovej úpravy a čalúnenia sú stoličky veľmi univerzálnym kúskom, ktorý sa perfektne do hotelov, kaviarní, reštaurácií, kancelárií ale aj do domácností.

V kolekcii nájdete aj stoličky na drevenej podnoži.

Dizajnér – Piotr Kuchciński 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu