Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Lounge kreslo na kovovej podnoži LD-Flexi Lounge

od 675

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Lounge kreslo na kovovej podnoži LD-Flexi Lounge z kolekcie Flexi Lounge od talianskeho dizajnéra Paola Orlandidniho je rozpoznateľná vďaka svojej hlavovej opierke v štýle ušiaka. Kolekcia patrí vďaka svojmu originálnemu dizajnu a vysokému komfortu sedenia k veľmi obľúbeným. Modely týchto kresiel nájdete v mnohých interiéroch – od odpočinkových zón, cez kaviarne až po kancelárie i domácnosti. Modely LD-Flexi Lounge FL-XLBR-RA a LD-Flexi Lounge FL-XL-RA sú vybavené hojdacou mechanikou. 

Kreslo je dostupné v mnohých prevedeniach (viď. záložky).

Uvedené rozmery platia pre kreslo LD-Flexi Lounge FL-XLBR:

1120
760
680
350
19,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Lounge kreslo na kovovej podnoži LD-Flexi Lounge

Lounge kreslo na kovovej podnoži LD-Flexi Lounge z kolekcie Flexi Lounge od talianskeho dizajnéra Paola Orlandidniho je rozpoznateľná vďaka svojej hlavovej opierke v štýle ušiaka. Kolekcia patrí vďaka svojmu originálnemu dizajnu a vysokému komfortu sedenia k veľmi obľúbeným. Modely týchto kresiel nájdete v mnohých interiéroch – od odpočinkových zón, cez kaviarne až po kancelárie i domácnosti. 

Modely LD-Flexi Lounge FL-XLBR-RA a LD-Flexi Lounge FL-XL-RA sú vybavené hojdacou mechanikou. 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu