Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Reštauračná stolička na kovovej podnoži SRAM Hips

od 309

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Moderná drevená reštauračná stolička SRA-1802 Hips (nečalúnená alebo s čalúneným sedákom) a SRA-1802/1 Hips (celočalúnená) vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vhodná do Vašich domácností, i do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení morení i lakov dreva, ako aj verzií očalúnenia a materiálov od koženky cez textíliu až po pravú kožu.

Novinka roku 2021 – stoličky sa vyrábajú už aj na kovovej podnoži, viď galéria.

800
520
490
460
6,0
v showroome
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Reštauračná stolička SRAM Hips

Moderná drevená reštauračná stolička SRAM Hips na kovovej podnoži vyrobená z drevenej preglejky pokročilou technológiou ohýbania dreva v kombinácii s kovovým rámom. Stolička z kolekcie Hips určená pre moderné reštaurácie, jedálne a moderné domáce interiéry. Hrúbka sedadla a nôh dodáva tvaru ľahkosť, zvýrazňuje tenké okraje preglejky a poskytuje pevnú konštrukciu. Mäkké a hladké línie sedadla Hips vytvárajú jemne moderný a príjemný dizajn. Stolička dostupná vo viacerých verziách: bez čalúnenia, s čalúneným sedákom alebo celočalúnená. Možnosť výberu z viacerých prevedení morení i lakov dreva, ako aj verzií očalúnenia a materiálov od koženky cez textíliu až po pravú kožu (Viď vzorkovnica nižšie). V kolekcii Hips sú stoličky a kreslá na drevených nohách a stoličky a kreslá na kovových nohách. Keďže sú stoličky z tejto kolekcie veľmi pevné, práve preto sú určené a obľúbené pre použitie v priestoroch HORECA.

Štandardne sa stoličky SRAM Hips dodávajú na čiernej kovovej podnoži, iné farby kovovej podnože sú možné po konzultácii za príplatok. SToličky sa vyrábajú aj na drevených nohách. Viď SRA Hips.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu