Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Moderná drevená stolička SRA-1802 Hips

od 287

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

FAMEG – Dizajnová moderná drevená stolička SRA-1802 Hips (nečalúnená alebo s čalúneným sedákom) a SRA-1802/1 Hips (celočalúnená) vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vhodná do Vašich domácností, i do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení morení i lakov dreva, ako aj verzií očalúnenia a materiálov od koženky cez textíliu až po pravú kožu.

Novinka roku 2021 – stoličky sa vyrábajú už aj na kovovej podnoži, viď galéria.

800
520
490
460
6,0
v showroome
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


FAMEG – Moderná drevená stolička SRA-1802 Hips

FAMEG – Moderná drevená stolička SRA-1802 Hips sa vyrába z bukového a  dubového dreva. Stolička SRA Hips  je vyrobená z drevenej preglejky. Výsledkom je kombinácia súčasného elegantného dizajnu s pokročilou technológiou ohýbania dreva. Stoličky z kolekcie Hips sú určené pre moderné reštaurácie, jedálne a moderné domáce interiéry. Hrúbka sedadla a nôh dodáva tvaru ľahkosť, zvýrazňuje tenké okraje preglejky, avšak zároveň poskytuje pevnú konštrukciu. Mäkké a hladké línie sedadla Hips vytvárajú jemne organický, moderný a príjemný dizajn. Kolekcia Hips je dostupná vo viacerých verziách: bez čalúnenia, s čalúneným sedákom alebo celočalúnená. Možnosť výberu z viacerých prevedení morení i lakov dreva, ako aj verzií očalúnenia a materiálov od koženky cez textíliu až po pravú kožu (viď vzorkovnica nižšie). Novinkou je, že sa začali tieto stoličky vyrábať už aj na kovovej podnoži (viď galéria produktu). V kolekcii Hips nájdete tiež kreslo.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné.

Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu