Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kaviarenské kreslo MD-Grace

Cena na vyžiadanie

Kaviarenské kreslo MD-Grace má osobitý dizajn a vďaka širokej škále podnoží umožňujú vytvoriť kreslo, ktoré bude spĺňať preferencie a požiadavky užívateľa. Sedadlo so štvorramennou podnožou je dostupné s kolieskami alebo bez nich. Kreslo je dostupné v celej škále farieb a látok.

Rozmery platia pre kreslo MD-Grace GRP5

760
460
510
470
13,3

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

 

Technické parametre

stolicka-md-grace-rozmery

Kaviarenské kreslo MD-Grace

Kaviarenské kreslo MD-Grace má osobitý dizajn a vďaka širokej škále podnoží umožňujú vytvoriť kreslo, ktoré bude spĺňať preferencie a požiadavky užívateľa. Sedadlo so štvorramennou podnožou je dostupné s kolieskami alebo bez nich. Kreslo dodá zaujímavý nádych tiež kancelárii alebo domácej pracovni a zároveň poskytne maximálny komfort používania. Variant s čalúnenými nohami je možnosťou do menej formálnych častí, zatiaľ čo variant s kovovou podnožou sa skvele hodí do loft priestorov s industriálnym charakterom. Kreslo je dostupné v celej škále farieb a látok. V kolekcii Grace nájdete aj konferenčný stolík, barové stoličky, pohovku i väčšie kreslo

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu