Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Čalúnené kreslo MD-Grace

Cena na vyžiadanie

Čalúnené kreslo MD-Grace je skvelým doplnkom do kancelárií, domácností a verejných interiérov, akými sú hotelové haly alebo kaviarne. Ideálne pre moderné aj klasické interiéry. Čalúnené operadlo obopína užívateľa, aby maximalizovalo jeho pohodlie a pomáhalo mu relaxovať.

760
640
700
370
17,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Technické parametre

calunene-kreslo-md-grace-rozmery

Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

 

Čalúnené kreslo MD-Grace

Čalúnené kreslo MD-Grace je skvelým doplnkom do kancelárií, domácností a verejných interiérov, akými sú hotelové haly alebo kaviarne. Ideálne pre moderné aj klasické interiéry. Čalúnené operadlo obopína užívateľa, aby maximalizovalo jeho pohodlie a pomáhalo mu relaxovať. Kreslo priam vyzýva na dlhší odpočinok. Možnosť konfigurácie materiálov a zladenie s ostatnými prvkami kolekcie výrazne uľahčuje usporiadanie interiéru. V kolekcii Grace nájdete konferenčný stolík, stoličky s rôznym typom podnoží i barové stoličky v dvoch výškach a tiež pohovku.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu