Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Čalúnená pohovka MD-Grace

Cena na vyžiadanie

Čalúnená pohovka MD-Grace je, rovnako ako všetky ostatné sedadlá v kolekcii, vyrobená z tvarovanej peny potiahnutá vysoko kvalitnými látkami. Pohovka je ideálnym miestom na oddych či rokovanie – v kanceláriách, verejných priestoroch i domácnostiach.

Rozmery platia pre pohovku MD-Grace GR02

760
650
1280
420
30,0
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Technické parametre

calunena-pohovka-md-grace-rozmery

Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

 

SÚVISIACE PRODUKTY

Čalúnená pohovka MD-Grace

Čalúnená pohovka MD-Grace je, rovnako ako všetky ostatné sedadlá v kolekcii, vyrobená z tvarovanej peny potiahnutá vysoko kvalitnými látkami. Integrovaná chrbtová opierka umožňuje pohodlné sedenie a užiť si chvíle odpočinku. To, čo pohovku spája s kolekciou, je jej minimalistický rám a mäkké sedadlá. Vizuálny kontrast priťahuje pozornosť a v interiéri dobre vynikne. Pohovka je ideálnym miestom na oddych či rokovanie – v kanceláriách, verejných priestoroch i domácnostiach. V kolekcii Grace nájdete konferenčný stolík, stoličky s rôznym typom podnoží i barové stoličky v dvoch výškach i kreslo

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu