Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kancelárska stolička NS-Intrata

od 209

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

NS-Intrata  je moderná kancelárska stolička, ktorá je k dispozícií v rôznych prevedeniach. Je možné vyskladať si ju presne podľa želaní zákazníka. Uvedené rozmery platia pre základný model Intrata PRO O 11 ESP.

Realizovali sme

945-1135
700
455-585
14,7
v showroome

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Vzorkovník

Možnosti

Čalúnenie pre túto stoličku: Bondai, Lucia, Sempre, Kaiman, Oban, Contract, Era, Microfibra, Nexus, Valencia, Xtreme, King L Elast, Oxygen, Silvertex, Flex, Blazer, Fame, Synergy, Fine Leather LE, Fine Leather SD, Fine Leather Q

Kancelárska stolička NS-Intrata

Kancelárska stolička NS-Intrata je dostupná v troch verziách, a to: Manager, Operative a Visitor, takže si ich môžete prispôsobiť akémukoľvek priestoru a každému užívateľovi. Stolička NS-Intrata dobre poslúži v kancelárii manažéra, pri pracovných stoloch zamestnancov, ako aj v konferenčnej miestnosti. Široká škála možností konfigurácie umožňuje usporiadať celú kanceláriu pri zachovaní vizuálnej konzistencie.

 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu