Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Výškovo nastaviteľný stôl NS-eUP

od 434

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Výškovo nastaviteľný stôl NS-eUP umožňuje rýchlo a jednoducho meniť výšku pracovnej dosky, čo ovplyvňuje naše zdravie, pohodlie i efektivitu práce. Stôl NS-eUP je jednoduchou odpoveďou pre tých, ktorí hľadajú produkty so základnými možnosťami a funkciami.
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Technické parametre

Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Výškovo nastaviteľný stôl NS-eUP

Výškovo nastaviteľný stôl NS-eUP umožňuje rýchlo a jednoducho meniť výšku pracovnej dosky, čo ovplyvňuje naše zdravie, pohodlie i efektivitu práce. Stôl NS-eUP je jednoduchou odpoveďou pre tých, ktorí hľadajú produkty so základnými možnosťami a funkciami. Naše telá nie sú určené na celodenné sedenie, preto je veľmi dôležité, aby sme pri práci často menili polohu. Spoznajte stoly NS-eUP a nájdite zdravší spôsob, ako stráviť deň v kancelárii. Zmeňte polohu kedykoľvek chcete, pracujte efektívnejšie a žite zdravšie ako kedykoľvek predtým.  

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu