Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Výškovo nastaviteľný stôl NS-eModel 2.0

od 751

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Výškovo nastaviteľný stôl NS-eModel 2.0 s elektrickým nastavením výšky vám umožní vykonávať každodenné činnosti v sede alebo v stoji, čím odľahčí svaly chrbtice a krku. Možnosť zmeny pracovnej polohy, zo sedu na státie, má pozitívny vplyv na zdravie, a tým zvyšuje produktivitu a pohodlie pri práci. Široký výber dosiek v niekoľkých tvaroch a širokej škále veľkostí.
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Technické parametre

Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Výškovo nastaviteľný stôl NS-eModel 2.0

Výškovo nastaviteľný stôl NS-eModel 2.0 s elektrickým nastavením výšky vám umožní vykonávať každodenné činnosti v sede alebo v stoji, čím odľahčí svaly chrbtice a krku. Možnosť zmeny pracovnej polohy, zo sedu na státie, má pozitívny vplyv na zdravie, a tým zvyšuje produktivitu a pohodlie pri práci. Široký výber dosiek v niekoľkých tvaroch a širokej škále veľkostí. Chcete byť v kontakte so svojím tímom a zároveň mať svoj priestor, ktorý vám poskytne pohodlie a umožní vám vykonávať úlohy individuálne. Pracovný stôl vám poskytne ergonomické miesto, no zároveň zostanete v kontakte so svojimi kolegami.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu