Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Výškovo nastaviteľný stôl NS-Play&Work

Cena na vyžiadanie

Výškovo nastaviteľný stôl NS-Play&Work je voľne stojací pracovný stôl s elektrickým nastavením výšky. Sú vyrobené z moderných a ekologických materiálov, ktoré sú v súčasnosti veľmi  často používané v nábytkárskom priemysle. Stoly sú vyrobené z odľahčenej dosky, vďaka čomu sú funkčnejšie, jednoduchšie sa s nimi manipuluje a sú šetrné k životnému prostrediu. Stoly NS-Play&Work sú charakteristické vysokou odolnosťou voči ohybu i oderu.
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Technické parametre

Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Výškovo nastaviteľný stôl NS-Play&Work

Výškovo nastaviteľný stôl NS-Play&Work je voľne stojací pracovný stôl sú vyrobený z moderných a ekologických materiálov, ktoré sú v súčasnosti veľmi  často používané v nábytkárskom priemysle. Stoly sú vyrobené z odľahčenej dosky, vďaka čomu sú funkčnejšie, jednoduchšie sa s nimi manipuluje a sú šetrné k životnému prostrediu. Stoly NS-Play&Work sú charakteristické vysokou odolnosťou voči ohybu i oderu. V modernej kancelárii sú spontánne stretnutia jednou z typických foriem práce – spolupráca medzi zamestnancami je v 70 % založená na interakciách v rámci kancelárie. Pracovisko zodpovedá za 24 % spokojnosti zamestnancov. Jeho úroveň zasa výrazne ovplyvňuje motiváciu a núti ľudí výraznejšie sa identifikovať s firmou.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu