Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená čalúnená stolička SRA-811

od 308

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

drevená čalúnená stolička – tonetka SRA-811 vyrobená z ohýbaného bukového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení.

805
540
455
460
4,2
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Drevená čalúnená stolička SRA-811

Drevená čalúnená stolička SRA-811- tonetka je vyrobená z ohýbaného bukového dreva je vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Stolička sa robí celočalúnená – operadlo i sedadlo (SRA-811), s nečalúneným sedadlom a vypletaným operadlom (SRA-811/2) a s čalúneným sedadlom a vypletaným operadlom (SRA-811/1). V ponuke sú aj stoličky s područkami.

Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu