Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená barová stolička SRBST-811/2

od 470

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Drevená barová stolička SRBST-811/2 je rozšírením kolekcie známej ako „evergreen“, ktorej genéza siaha do 30. rokov minulého storočia. Pôvodná podoba stoličiek je z rôznych zdrojov pripisovaná Josephovi Hoffmanovi, Oswaldovi Haerdtlovi alebo Josefovi Frankovi. Barové stoličky boli predstavené na veľtrhu Salone del Mobile Milano v roku 2022. Tieto všestranné a ikonické modely sú dostupné v nečalúnenej, čalúnenej verzii aj vo verzii s výpletom.

1095
550
460
750
4,3
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


FAMEG – Drevená barová stolička SRBST-811/2

Drevená barová stolička SRBST-811/2 je rozšírením kolekcie známej ako „evergreen“, ktorej genéza siaha do 30. rokov minulého storočia. Pôvodná podoba stoličiek je z rôznych zdrojov pripisovaná Josephovi Hoffmanovi, Oswaldovi Haerdtlovi alebo Josefovi Frankovi. Barové stoličky boli predstavené na veľtrhu Salone del Mobile Milano v roku 2022. Tieto všestranné a ikonické modely sú dostupné v nečalúnenej, čalúnenej verzii aj vo verzii s výpletom. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Barovú stoličku je možné vyhotoviť aj s čalúneným sedadlom a vo viacerých farebných prevedeniach.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné.

Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu