Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-10

od 281

Uvedené ceny sú bez DPH a platia základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-10 je vyrobená z bukového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Stoličku je možné vyhotoviť aj s čalúneným sedadlom a vo viacerých farebných prevedeniach. V kolekcii nájdete aj stoličku bez podrúčiek SRA-10. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

885
615
530
490
695
5,8

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiStolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-10

Stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-10 je vyrobená z bukového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Stoličku je možné vyhotoviť aj s čalúneným sedadlom a vo viacerých farebných prevedeniach. V kolekcii nájdete aj stoličku bez podrúčiek SRA-10. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.O značke FAMEGSpoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné.Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.Nábytok s dlhou životnosťouThonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.,,Od dreva po stoličku.“Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu