Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Výškovo nastaviteľný stôl MD-Ogi Drive Bench

Cena na vyžiadanie

Výškovo nastaviteľný stôl MD-Ogi Drive Bench spĺňa požiadavky ľudí s rôznym štýlom a špecifickými pracovnými požiadavkami. Elektrické nastavenie výšky pracovnej dosky umožňuje prispôsobenie pracovného priestoru individuálnym potrebám a zároveň predstavuje alternatívu k dlhotrvajúcemu sedavému zamestnaniu. Vodný pre rozličné spôsoby práce, napríklad ,,hot-desking“ alebo ,,co-working“.
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

vyskovo-nastavitelny-stol-md-ogi-drive-bench-vzorkovnik

Technické parametre

Technické parametre na vyžiadanie

Výškovo nastaviteľný stôl MD-Ogi Drive Bench

Výškovo nastaviteľný stôl MD-Ogi Drive Bench spĺňa požiadavky ľudí s rôznym štýlom a špecifickými pracovnými požiadavkami. Elektrické nastavenie výšky pracovnej dosky umožňuje prispôsobenie pracovného priestoru individuálnym potrebám a zároveň predstavuje alternatívu k dlhotrvajúcemu sedavému zamestnaniu. Ovládací panel so zabudovanou pamäťou pomáha pri nastavovaní preferencií, ako aj pri obnovovaní nastavení. Vďaka tejto funkcii bude stôl perfektnou voľbou pre rôzne kancelárie. Navyše je vhodný pre rozličné spôsoby práce, napríklad ,,hot-desking“ alebo ,,co-working“. V kolekcii nájdete aj výškovo nastaviteľný rokovací stôl MD-Ogi Drive.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu