Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

stolove-podnoze-a-stolove-dosky-drevex

Stolové podnože a stolové dosky do vašich hotelov, kaviarní či reštaurácií

Váš sprievodca výberom stolových podnoží a stolových dosiek

Na trhu dnes nájdete širokú ponuku stolových podnoží rôzneho druhu či určenia a správny výber vás môže občas potrápiť, preto vám prinášame naše rady a tipy, ktoré vám môžu pri výbere pomôcť. Stolové dosky a stolové podnože sa líšia z hľadiska rôznych kritérií, či už ide o použitý materiál, tvar, rozmery, funkcie – napríklad nastavenie výšky, povrchovú úpravu, farebnosť či účel použitia.

V tomto článku sa dozviete všetko potrebné, ak už hľadáte alebo máte v pláne zabezpečiť si do vašej prevádzky stolové podnože, prípadne, si vyskladať stôl podľa vlastných preferencií, zo stolovej podnože a stolovej dosky.

Ako začať s výberom?

Zrejme najdôležitejším a najzakladanejším kritériom pri výbere je plánované umiestnenie stola. Je veľmi dôležité presne vyšpecifikovať, či hotový stôl bude určený do interiéru alebo do exteriéru. V neposlednom rade je to účel, na aký stôl chcete použiť –  konferenčný stolík, pracovný stôl, kaviarenský stôl alebo reštauračný stôl a podobne. Určite je veľmi dôležitým kritériom výberu aj samotný tvar a dizajn podnoží. K okrúhlej stolovej doske je ideálnou voľbou okrúhla stolová podnož.

dizajnovy-stolik-a-stolicky-pe-blume-drevex

Rovnako ako je to aj pri podnožiach, existuje naozaj široká ponuka stolových dosiek z rôznych materiálov, rôznych veľkostí a tvarov i povrchových úprav. Vždy je však potrebné myslieť na to, do akého prostredia máte záujem kompletný stôl umiestniť.

V ponuke sú stolové dosky z rôznych materiálov – kovové stolové dosky, kompaktné laminátové stolové dosky, dyhované stolové dosky, dosky z masívneho dreva, mramorové dosky, žulové dosky, sklené dosky, teakové dosky a mnohé iné. U nás nájdete stolové dosky mnohých tvarov, veľkostí, farebných prevedení i povrchových úprav, vďaka čomu sú niektoré z nich ideálne k použitiu nielen v interiéroch ale aj v exteriéroch. Stolové dosky majú pestrý a variabilný dizajn a výbornú kvalitu.

Stoly do interiéru aj do exteriéru

Za veľmi veľkú výhodu možno považovať špeciálne povrchové úpravy stolových podnoží i stolových dosiek do exteriéru. Povrchová úprava zohráva veľmi výraznú rolu pri výbere, pretože nielen že podčiarkne celový vzhľad už finálneho stola, ale predovšetkým zabezpečí, že stôl bude chránený pred rôznymi poveternostnými vplyvmi a poškodením.

Nemusíte sa báť ani nerovnosti povrchu, nakoľko stolové podnože disponujú rektifikačnými skrutkami, ktoré zabezpečia stabilitu stola.

Naša ponuka obsahuje rozmanité stolové podnože a stolové dosky do hotelov, kaviarní či reštaurácií ale aj do vašich domácností.

Okrúhla stolová podnož PF-109

Podnož pozostáva z okrúhleho stĺpika a okrúhlej podstavy. Je vyrobená zo zliatiny a je veľmi univerzálna a vhodná pre použitie v rozličných priestoroch, ako napríklad reštaurácie, bistrá, kaviarne, reštaurácie a iné verejné priestory. Podnož je opatrená rektifikačnými skrutkami pre zabezpečenie stability stola. Je vhodná pre stolové dosky s priemerom do 80 cm.

Štvorcová stolová podnož PF-110Q

Stolová podnož so stĺpikom štvorcového tvaru a základňou v tvare štvorca je tiež vyrobená z kvalitnej zliatiny s povrchovou úpravou, ktorá pripomína vzhľad pomarančovej kôry.  Vďaka svojej čistej línii a pravidelným proporciám je vhodná pre rôzne tvary stolových dosiek s maximálnou veľkosťou 90×90 cm. Táto podnož rovnako disponuje rektifikačnými skrutkami pre zabezpečenie správnej stability stola.

Štvorcová stolová podnož Rivas čiernej farby

Podnož Rivas je vyrobená z ocele čiernej farby. Stĺpik aj podstava má štvorcový tvar a je vhodná pre stolový plát s maximálnymi rozmermi 80×80 centimetrov. Jej oceľová konštrukcia zaisťuje vysokú pevnosť. Rovnako aj táto podnož je opatrená nastavovacími skrutkami, ktoré vám zabezpečia stabilitu stola aj pri nerovnostiach povrchu.

Tieto podnože sú našimi bestsellermi, najmä kvôli ich výbornej cene. Vďaka ich obľúbenosti ich mávame vždy skladom – ihneď k odberu. Rovnako skvelou a obľúbenou voľbou sú už hotové, exteriérové stoly SI-SKY, ktoré sú dostupné v rôznych farbách i veľkostiach. Čoraz vyhľadávanejšie sú exteriérové stoly s možnosťou sklápania, čo vám uľahčí ich skladovanie.

V prípade, že potrebujete poradiť, obráťte sa na nás s vašou predstavou a určite spoločne nájdeme niečo, čo ulahodí Vášmu oku a zámeru.

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu