Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Okrúhla stolová podnož PF-109

Cena na vyžiadanie

Okrúhla stolová podnož PF-109 s okrúhlym stĺpikom a okrúhlou platňou je vyrobená zo zliatiny.  Vďaka svojej čistej línii a pravidelným proporciám je vhodná pre rôzne tvary stolových dosiek. Podnož je veľmi univerzálna a vhodná pre použitie v rôznych priestoroch, ako napríklad reštaurácie, bistrá, bary, krčmy, kaviarne a podobne. Podnože sú opatrené rektifikačnými skrutkami pre zabezpečenie stability.

730
400
800
10,5

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Technické parametre

Okruhle-stolove-podnoze-PF-109

Vzorkovníky

podnoze-PF-109-vzorkovnica

Okrúhla stolová podnož PF-109

Okrúhla stolová podnož PF-109 s okrúhlym stĺpikom a okrúhlou platňou je vyrobená zo zliatiny. Vďaka svojej čistej línii a pravidelným proporciám je vhodná pre rôzne tvary stolových dosiek – pri okrúhlych doskách je maximálny rozmer priemer 80 cm, pri hranatých doskách rozmer maximálne 70×70 cm. Podnož je veľmi univerzálna a ideálna pre použitie v rôznych priestoroch, ako napríklad reštaurácie, bistrá, bary, krčmy, kaviarne a podobne. Podnože sú opatrené rektifikačnými skrutkami pre zabezpečenie stability. Podnož je vďaka svojej odolnej konštrukcii vhodná do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne a reštaurácie.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu