Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička na kovovej podnoži PE-Blume 2950

od 599

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička na kovovej podnoži PE-Blume 2950 sa vyznačuje ako aj celá kolekcia Blume mäkkosťou a zaobleným tvarom. Za svoj výrazný vzhľad vďačí sofistikovanému profilu v tvare kvetu z extrudovaného hliníka. Mimoriadne pohodlná stolička, v ktorej sa harmonicky spája štíhly hliníkový rám a mäkká polyuretánová pena.

Dostupné sú rôzne povrchové úpravy, ktoré reflektujú všestrannosť kolekcie a jednoduché prispôsobenie akémukoľvek prostrediu.

810
530
545
470
6,7

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Stolička na kovovej podnoži PE-Blume 2950

Stolička na kovovej podnoži PE-Blume 2950 sa vyznačuje ako aj celá kolekcia Blume mäkkosťou a zaobleným tvarom. Za svoj výrazný vzhľad vďačí sofistikovanému profilu v tvare kvetu z extrudovaného hliníka. Mimoriadne pohodlná stolička, v ktorej sa harmonicky spája štíhly hliníkový rám a mäkká polyuretánová pena. Dostupné sú rôzne povrchové úpravy, ktoré reflektujú všestrannosť kolekcie a jednoduché prispôsobenie akémukoľvek prostrediu.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu