Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stolička GB-PANAMA

od 125

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Stolička GB-PANAMA je stolička s jemnými líniami a súčasným dizajnom. Panama je vyrobená z odolného techno-polyméru. Nohy stoličky sú vyrobené z ocele, s povrchovým nástrekom z polyméru. Stolička je stohovateľná, preto pri skladovaní nezaberie veľa miesta.

Stolička GB-PANAMA je dostupná v rôznych farebných prevedeniach (viď vzorkovnica). V kolekcii Panama nájdete aj stoličku s podrúčkami GB-Panama BL.

*MINIMÁLNA VÝŠKA OBJEDNÁVKY (mimo skladových zásob) je 500 € bez DPH. 

*Minimálny odber 8 kusov.

830
570
460
460
4,5

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Dostupné na objednávku


Vzorkovník

farebne-prevedenia-gb-panama

Stolička GB-PANAMA

Stolička GB-PANAMA je stolička s jemnými líniami a súčasným dizajnom. GB-Panama je vyrobená z odolného techno-polyméru. Nohy stoličky sú vyrobené z ocele, s povrchovým nástrekom z polyméru. Stolička je stohovateľná, preto pri skladovaní nezaberie veľa miesta. Stoličku je možné vyrobiť aj v prevedení s drevenými nohami za príplatok.

Stolička GB-PANAMA je dostupná v rôznych farebných prevedeniach (viď vzorkovnica). V kolekcii Panama nájdete aj stoličku s podrúčkami GB-Panama.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu