Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Stôl PE-Ikon 865

Cena na vyžiadanie

PE-Ikon je stôl, ktorý vzniká kombináciou stolových podnoží IKON  z odolného polypropylénu a stolových dosiek rôznych veľkostí a materiáloch.  Stôl je vďaka širokej škále kombinácií vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie. Je možné objednať ho vo verzii s rektifikačnými nožičkami (866) alebo pre veľkosť dosky s priemerom až 180cm (869).

SKLADOM:

1 kus vo farbe SA (béžová), výška stola 71 cm, okrúhla stolová doska (Ø 59 cm) – solid laminate compact v prevedení 247 (béžová)

3 kusy vo farbe SA (béžová), výška stola 71 cm, okrúhla stolová doska (Ø 69 cm) – solid laminate compact v prevedení 247 (béžová).

Hrúbka dosky je 10 mm.

Realizovali sme

710
400
rôzne
rôzne
cca 8 kg

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Stôl PE-Ikon 865

Stôl PE-Ikon 865 vzniká kombináciou stolových podnoží IKON z odolného polypropylénu a stolových dosiek rôznych veľkostí a materiálov.  Vďaka širokej škále kombinácií je vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie. Možnosť objednávky vo verzii s rektifikačnými nožičkami (866) alebo pre veľkosť dosky s priemerom až 180cm (869).

Stôl je z dielne renomovaného talianskeho výrobcu – PEDRALI a my sa tešíme, že sme ním už vybavili nejeden zaujímavý exteriér.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu