Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

17%

Stôl PE-Ikon 865, skladom 1+3 kusy

od 250

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

PE-Ikon je moderný stôl, ktorý vzniká kombináciou stolovej podnože IKON  z odolného, vstrekovaného polypropylénu a okrúhlej stolovej dosky z pevného kompaktného laminátu. Stôl je vhodný do interiéru aj exteriéru.

SKLADOM:

1 kus vo farbe SA (béžová), výška stola 71 cm, okrúhla stolová doska (Ø 59 cm) – solid laminate compact v prevedení 247 (béžová)

3 kusy vo farbe SA (béžová), výška stola 71 cm, okrúhla stolová doska (Ø 69 cm) – solid laminate compact v prevedení 247 (béžová).

Hrúbka stolovej dosky je 10 mm.

Realizovali sme

710
Ø 400
Ø 590/Ø 690
0,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

stol-PE-Ikon-prevedenie-podnozestol-PE-Ikon-prevedenie-stolovej-dosky

Stôl PE-Ikon

PE-Ikon je stôl, ktorý vzniká kombináciou stolových podnoží IKON  z odolného polypropylénu a stolových dosiek rôznych veľkostí a materiáloch.  Stôl je vďaka širokej škále kombinácií vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie. Je možné objednať ho vo verzii s rektifikačnými nožičkami (866) alebo pre veľkosť dosky s priemerom až 180cm (869).

Stôl PE-Ikon je z dielne renomovaného talianskeho výrobcu a my sa tešíme, že sme ním už vybavili nejeden zaujímavý exteriér.

 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu