Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Exterierovy-nabytok-Siesta

Predstavujeme vám exteriérový nábytok od spoločnosti Siesta

exterierovy-nabytok

Ideálny partner pre vaše vonkajšie posedenia 😎

Pomaly sa blíži otepľovanie a k tomu neodmysliteľne patria posedenia vonku pri kávičke či dobrom jedle, alebo obľúbené záhradné oslavy a akcie s priateľmi či rodinou. Nech už teplé počasie využívate na akékoľvek aktivity a či už vlastníte kaviareň, reštauráciu s terasou, alebo máte terasu či záhradu pri dome, určite k tomu potrebujete kvalitný, trvácny a dizajnovo originálny exteriérový nábytok. A presne na to je tu sortiment spoločnosti Siesta, s ktorou spolupracujeme a chceli by sme vám ju bližšie predstaviť. Chcete predsa vedieť, čo si od nás objednávate a aké máte možnosti, nie?

Siesta – spoločnosť s tradíciou a dôrazom na kvalitu a jedinečný dizajn

Spoločnosť Siesta so sídlom v Istanbule vznikla v roku 1978, takže má už viac ako 40-ročné skúsenosti s výrobou exteriérového plastového nábytku. Patrí medzi lídrov v oblasti práce so vstrekovanými plastami a neustále sa vyvíja. Aktuálne exportuje svoje produkty do viac ako 80 krajín po celom svete.

Stolicky-Siesta

Kreativita, funkčnosť, elegancia, kvalita a inovatívnosť – to sú faktory, ktoré spájajú všetky produkty značky a predstavujú aj jej víziu do budúcnosti. Keď si pozriete ich ponuku plastových stoličiek, stolov či lehátok, bude vám jasné, že sa im to skutočne darí zapracovávať do svojich výrobkov.

plastove-stolicky-a-stoly

Už určite začínate chápať, prečo patrí Siesta medzi svetových lídrov v segmente plastového nábytku. Ich unikátne a originálne kolekcie majú medzinárodný ohlas. Plastové stoličky, plastové stoly, či ďalší plastový exteriérový nábytok tejto značky je multifunkčný, viacúčelový (pokojne si nájde plnohodnotné miesto aj v interiéroch), ľahký na manipuláciu a údržbu (produkty sú stohovateľné a skladné) a predovšetkým, je nespochybniteľne štýlový.

zahradny-nabytok-siesta

Dlhú trvácnosť záhradného nábytku značky Siesta zaručujú aj použité materiály. Použité sú výhradne kvalitné plasty, ktoré majú vysokú nosnosť a bez problémov zvládajú aj záťažové prostredia kaviarní či reštaurácii – niektoré modely majú nosnosť až 230 kg, produkty sú vďaka tomu použiteľné v exteriéri celoročne (zvládajú aj mrazy do -40° a horúčavy do 50°C) a majú výbornú farebnú stálosť. Na výrobu nábytku používajú polypropylén a polykarbonát, ale aj sklené vlákno a PA6 nylon, ktorý má výborné technické vlastnosti. Z vlastných skúseností môžeme povedať, že na produkty tejto značky sme ešte nemali reklamácie.

A kde všade môžete exteriérový nábytok značky Siesta umiestniť?

Prirodzene sa bude výborne vynímať na vašej záhrade či terase. Na výber máte širokú ponuku záhradného nábytku: záhradných stoličiek (vrátane záhradných barových stoličiek), záhradných kresiel, záhradných ležadiel, ale aj záhradných sedačiek a stolov. Nájdete v nej aj modely imitujúce ratanový nábytok, pričom výhodou tohto prevedenia je, že vyzerá ako ratan, ale nehrozí, že by sa vám po čase začal rozpletať. Do galérie vyberáme niekoľko produktov, viac nájdete v ponuke na našej stránke.

Zahradne-lehatka-Siesta-Slim

záhradné-stolicky-siesta-sky-pro

Ratanove-stolicky-siesta-ibiza

Zahradne-posedenie-Siesta-Mykonos

zahradna-stolicka-air-xl

posedenie-na-terasu-siesta-gala

Veľká škála produktov z ponuky od Siesty však nájde výborné uplatnenie aj v interiéroch. Pozrite, ako ľahko sa zmenia na exkluzívne jedálenské stoličky alebo jedálenské kresielka.

Stolicka-Siesta-Monna

stolicka-Siesta-Pia

Stolicka-Siesta-Bee

Keď už hovorím o interiéroch, nábytok od spoločnosti Siesta zapadne aj do kancelárii a rokovacích miestností. S ich pomocou si vytvoríte jedinečné kancelárske či rokovacie priestory. Výborne sa ale hodia aj do kongresových sál.

Stolicky-Siesta-Air

Kancelarske-Stolicky-Siesta

Kancelarske-stolicky-Siesta-Plus

Kancelarske-stolicky

Vráťme sa ale k exteriérom, pre ktoré sú produkty značky Siesta určené primárne. Kolekcie stoličiek a stolov z portfólia tejto spoločnosti dokážu vytvoriť neopakovateľnú atmosféru v každej kaviarni či reštaurácii. Na výber máte napríklad štýlové stoličky so vzhľadom populárnych tonetiek, dostupné tiež vo forme barových stoličiek. Výhodou stoličiek je ich stohovateľnosť a pri stoloch je možnosť sklopiť dosku stola, čo rozhodne uvítate pri uskladňovaní. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť náš projekt so stoličkami od Siesty pre Tatralandiu.

kaviarenska-stolicka-siesta-soho

kaviarensky-stol-siesta-sky

kaviarenska-stolicka-siesta-marcel

kaviarenska-stolicka-siesta-flash

kaviarenska-barova-stolicka-siesta-cross
kaviarenska-stolicka-siesta-tiffany

Ak náhodou ešte pochybujete o elegancii produktov značky Siesta, alebo by ste uvítali viac dôkazov o ich všestrannej využiteľnosti, pozrite si tieto fotky. So stoličkami od Siesty vykúzlite čarovnú slávnostnú atmosféru v akejkoľvek sále, ale aj na oslavách v exteriéri. K dispozícii máte farebné, ale aj priehľadné stoličky, ktoré sú dostupné aj ako barové stoličky.

plastove-stolicky-siesta-napoleon plastove-barove-stolicky-siesta-chiavariplastove-stolicky-siesta-chiavariplastove-stolicky-siesta-elizabeth plastove-stolicky-siesta-elizabeth

Páčilo sa? Veríme, že áno. Jedinou povedzme že nevýhodou produktov značky Siesta je snáď len dlhšia doba dodania, vzhľadom na to, že sa po zadaní objednávky do výroby dodáva tovar až o niekoľko týždňov. Mysleli sme však aj na to, a preto máme stoličky a stoly od Siesty naskladnené vo väčších množstvách. Tieto sú pre vás dostupné k odberu ihneď a môžete si ich prísť prezrieť aj do nášho showroomu v Prievidzi. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Celú ponuku skladových zásob Siesty si môžete pozrieť tu.

plastove-stolicky-skladom

Poznámka na záver – pri objednávkach od 50 ks nie je problém objednať čokoľvek, čo je v ponuke tejto značky. Pri menších odberoch vás chceme poprosiť, aby ste sa orientovali predovšetkým na naše skladové zásoby, ktoré pravidelne aktualizujeme a dopĺňame.

_______
*zdroj: webová stránka spoločnosti Siesta – https://www.siesta.com.tr/en

 

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu