Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

kolekcie-od-ld-seating

Kancelárske a rokovacie stoličky od LD Seating už aj v našej ponuke

stolicky-kolekcia-Melody-LD-Seating

Zoznámte sa s kolekciami sedacieho nábytku českej firmy LD Seating.

Produkty, ktoré aktuálne nájdete už aj v našej ponuke, sú charakteristické svojim atraktívnym dizajnom, kvalitou a vysokou variabilitou. Jednotlivé kolekcie produktov sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadli do akýchkoľvek interiérov, či už ide o kancelárske priestory, komerčné priestory, hotelové salóniky, kaviarne, reštaurácie alebo konferenčné a rokovacie miestnosti. Nahliadnite do jednotlivých kolekcií a nechajte sa inšpirovať.

Vynikajúca ergonómia a nadčasový dizajn stoličiek z kolekcie Harmony.

Kolekcia Harmony z dielne talianskych dizajnérov je založená na symbióze nadčasového dizajnu. Je kombináciou subtílneho dizajnu, komfortu, vynikajúcej ergonómie sedenia a vysokej úrovne prevedenia. Uvedené charakteristiky robia z týchto stoličiek a kresiel ideál nielen do kancelárskych priestorov ale aj do priestorov reprezentatívneho charakteru.

LD-Seating-kolekcia-Harmony.

kolekcia-stoliciek-Harmony-LD-Seating

 

Kancelárske a rokovacie stoličky s prepracovaným čalúnením a výbornou ergonómiou.

Ďalšou skvelou voľbou je kolekcia kancelárskych a rokovacích stoličiek – Melody, ktorej autorom je talianske návrhárske štúdio Orladini. Rovnako ako vyššie spomínaná kolekcia, je Melody spojením maximálneho komfortu a ergonómie, pričom za povšimnutie stojí samotný dizajn. Všetky modely sa vyznačujú prepracovaním čalúnenia, vďaka ktorému vyniká krása a čistý dizajn týchto modelov. Pokiaľ hľadáte komfortné a moderné sedenie, táto kolekcia splní všetky Vaše požiadavky.

Kancelárske a rokovacie stoličky vynikajú univerzálnosťou, preto sa hodia ako to reprezentačných priestorov, coworkingových priestorov, luxusných kancelárií, tak aj do moderných gastro prevádzok.

LD-Seating-kolekcia-stoliciek-Melody

kolekcia-stoliciek-Melody-LD-Seating

Univerzálny dizajn rokovacích stoličiek Oslo.

Rokovacie stoličky z kolekcie Oslo si Vás získajú svojou pestrosťou a univerzálnosťou. Stoličky sú dostupné s rôznymi typmi podnoží – otočné s krížovou podstavou, na kolieskach, na kovovej podnoži typu lyžiny. Vďaka prepracovanej, celočalúnenej škrupine tak skvele vyniknú v kancelárskych a rokovacích priestoroch či zasadacích sálach i v čakárňach.

 

kolekcia-stoliciek-Oslo-LD-Seating

drevex-kolekcia-stoliciek-Oslo-od-LD-Seating

 

Portfólio tohto výrobcu je naozaj veľmi pestré a produkty sú čoraz žiadanejšie, preto sa môžete tešiť aj na ďalšie kolekcie sedacieho nábytku LD Seating, ktorými budeme postupne obohacovať našu ponuku, aby sme čo najlepšie vyhoveli Vašim požiadavkám a zámerom. Za povšimnutie stojí spomenúť, že okrem kvality dbá výrobca na trvalú udržateľnosť výroby, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Dôkazom toho je získanie certifikácie EMASEco Management and Audit Scheme. Spomínanú certifikáciu získajú len spoločnosti, ktoré sú ekologické a minimalizujú negatívne dopady svojho pôsobenia na životné prostredie, a to nad rámec povinností daných zákonom. Ak Vás jednotlivé kolekcie nadchli, radi Vám s výberom a konfiguráciou stoličiek poradíme.

 

 

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu