Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

veltrh-kancelarskeho-nabytku-orgatec-2022

Návšteva Veľtrhu Kancelárskeho Nábytku – ORGATEC v Kolíne nad Rýnom.

Koncom októbra sme opäť navštívili prestížny veľtrh kancelárskeho nábytku – ORGATEC, ktorý sa tradične koná v Kolíne nad Rýnom. Posledný ročník tohto veľtrhu sa vzhľadom na pandemické obdobie konal v roku 2018. Nasledovný ročník sa bude konať v roku 2024.

Na veľtrhu kancelárskeho nábytku sme navštívili stánok nášho dlhoročného partnera – spoločnosti PEDRALI.

S talianskou firmou PEDRALI spolupracujeme už dlhé roky. Spoločnosť je producentom kvalitného nábytku, ktorý je spojením dizajnu, starostlivého výrobného procesu, kreativity, inovácií a tradícií. V portfóliu tohto výrobcu nájdete moderný sedací nábytok – stoličky, kreslá, sofy, stoly, svietidlá a nábytok do rôznych komerčných i pracovných priestorov. Spoločnosť PEDRALI spolupracuje s mnohými talianskymi i medzinárodnými dizajnérmi, ktorí plne prijímajú filozofiu tejto firmy a obohacujú ju svojimi nápadmi a tvorbou, čím jej umožňujú získavať mnohé významné ocenenia.

Dovoľte nám podeliť sa s Vami o naše dojmy a zaujímavosti, tentokrát z návštevy stánku tohto nášho dlhoročného partnera – talianskej spoločnosti PEDRALI. Vďaka fotografiám z veľtrhu môžete nahliadnuť do sveta noviniek z oblasti kancelárskeho nábytku a pracovných priestorov, ktoré sa nesú v duchu ,,kancelária budúcnosti“.

Zdieľané pracoviská a open space priestory sú trendom súčasnosti.

Trend zdieľaného pracoviska (coworkingu) a open space priestorov so sebou prináša zmenu nárokov, ako by malo pracovisko budúcnosti vyzerať. Dôraz sa čoraz viac kladie na vytvorenie akusticky ideálneho a pohodlného pracovného prostredia, ktoré bude mať pozitívny vplyv na sústredenie sa zamestnancov a podporu ich produktivity.  Pri tomto type pracovísk sa do popredia dostávajú akustické paravány, akustické boxy, „telefónne búdky“ a akustické panely, ktoré majú schopnosť eliminovať nežiadúce rušivé vplyvy, či hluk. Veľký dôraz sa kladie na zdravé sedenie, ktoré možno dosiahnuť prostredníctvom ergonomických kancelárskych kresiel a stoličiekvýškovo nastaviteľných stolov. Výškovo nastaviteľné stoly majú výborné vlastnosti. Súčasťou kancelárskych stolov i rokovacích stolov je v súčasnosti veľmi žiadaný káblový manažment i rôzne pokročilé funkcie, ktoré skvalitňujú prácu. Hitom je modulárne sedenie, ktoré je možné nakonfigurovať rozličnými spôsobmi, podľa osobitných potrieb a predstáv.

Nechajte sa inšpirovať.

 

Veríme, že sa vám blog páčil a že sa nám aj takouto formou podarilo priniesť Vám niekoľko inšpirácií a trendov z oblasti dizajnu a súčasného ponímania kancelárskych priestorov. Čoskoro Vám prinesieme ďalšie zaujímavosti a inšpirácie z tohto prestížneho veľtrhu kancelárskeho nábytku – Orgatec.

#orgatec #2022 #pedrali #pedraliworkspaces #officeworld #inspirations #trends #drevex #modularnesedenie #akustickepanely #akustickeboxy #vyskovonastavitelnestoly #kancelarskekresla #kancelarskestolicky #rokovaciestolicky #rokovaciestoly #kancelarskestoly

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu