Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

luxusny-kancelarsky-nabytok

Nábytok do hotelov a kancelárií, ktorý má svoje renomé.

Keďže ponúkame nábytok do hotelov a kancelárií od producentov zvučných mien, tento článok by sme radi venovali práve tomu, aby sme Vám, ich predstavili. Pri zariaďovaní interiérov verejných priestorov i domácností spolupracujeme s viacerými  svetovými výrobcami zvučných mien, ktorí každoročne vystavujú na najprestížnejšom veľtrhu nábytku Salone del Mobile v Miláne i na veľtrhu kancelárskeho nábytku Orgatec v Kolíne nad Rýnom.

Spolupracujeme s viacerými svetovými producentmi nábytku do hotelov a kancelárií zvučných mien

Našou dlhoročnou a najdlhšou spoluprácou je spolupráca so spoločnosťou FAMEG, ktorej zakladateľom bol Michael Thonet. Bol priekopníkom v oblasti nábytkárskeho priemyslu a jeho slávne stoličky z ohýbaného dreva nájdete v ponuke dodnes. Meno Michael Thonet stojí za založením ďalšej svetovo známej spoločnosti – TON, ktorá spája technológiu ručného ohýbania dreva so súčasným dizajnom, výsledkom čoho je nábytok, ktorého výroba si zakladá na hodnotách, kvalite a rešpekte k ľuďom a prírode.

Spolupracujeme i s viacerými talianskymi výrobcami, ktorých nábytok vyniká výbornou kvalitou, precíznym spracovaním a luxusným dizajnom. Jedným z výrobcov je prestížny výrobca luxusného koženého nábytku – spoločnosť GAMMA. Exkluzívne stoličky a kreslá zo starostlivo vyberaných a spracovaných materiálov – to je sedací nábytok od talianskej spoločnosti Cizeta. V našom sortimente tiež nájdete aj dizajnový nábytok od ďalších známych talianskych producentov nábytku, ako je spoločnosť Pedrali, Gaber, MIDJ, Montbel či Calligaris.

Pri zariaďovaní rôznych verejných priestorov, kancelárskych priestorov, klientskych centier, vestibulov, divadiel, kín či škôl, pracujeme s nábytkom a vybavením od európskych výrobcov Nowy Styl, Profim i MDD. Za zmienku stojí, že spoločnosť MDD dodala svoj nábytok aj do Bieleho domu.

Okrem zariaďovania interiérov sa často stretávame aj so zariaďovaním exteriérov, kde je nevyhnutné zabezpečiť nábytok, ktorý odolá všetkým poveternostným podmienkam bez toho, aby sa znehodnotil. Výrobcom kvalitného exteriérového nábytku je spoločnosť Siesta, ktorej nábytkom sme zariadili množstvo terás reštaurácií i kaviarní po celom Slovensku.

Nami ponúkaný nábytok do hotelov a kancelárií vyniká vysokou kvalitou i dizajnom

Je pre nás dôležité ponúkať nábytok, ktorý nevyniká len svojim dizajnom, ale predovšetkým kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Nábytok, ktorý ponúkame je určený predovšetkým do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie a iné verejné priestory, preto musí byť vyrobený z vysoko-odolných materiálov. Jeho spoje musia byť riešené tak, aby sa nevykývali aj pri veľmi frekventovanom používaní. Pred tým, ako začneme spoluprácu s výrobcom, chceme mať istotu, že do ponuky zaradíme kvalitný produkt. Každej spolupráci predchádza dôkladné spoznanie nášho partnera ako aj celého výrobného procesu, aby sme si boli istí, že do sortimentu zaradíme taký nábytok, ktorý splní štandardy a požiadavky našich klientov.

Zoznámte sa

Predstavovaniu výrobcov sa budeme venovať aj v ďalších článkoch, preto budete mať možnosť spoznať každého z nich o niečo viac.
drevex-spolupracujeme-s-renomovanymi-vyrobcami-nabytku

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu